САНАТОРИЙ ТОКАРИ
Авторизация
Логин

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
ПОГОДА В ТОКАРЯХ
Токарі
rp5.ua
Наша кнопка

Санаторий ТОКАРИСпасибо !
Оставьте свой отзыв или задайте вопрос
| з08.09.2013 по 28.09.2013
Доля надала можливість 30 учням нашого району приїхати в цей мальовничий край на Сумщині відпочити і оздоровитись в санаторії "Токарі". Термін путівки закінчився, але нам зовсім не хотілося залишати ці краєвиди.
Шановні працівники санаторію!
Від імені дітей нашого району, ми, вихователі,хочемо висловити Вам велику вдячність за організацію оздоровлення, відпочинку та дозвілля. Так, як головне наше завдання – піклування про здоров'я дітей, ми дуже задоволені відношенням лікарів і мед сестричок до оздоровлення наших дітей. Дуже багато дітей х****іли і потребували постійної медичної допомоги, яку вчасно надавали медпрацівники. З особливою увагою і любов'ю ставилися вони до наших діток.
Щиро вдячні всім працівникам санаторію:процедурним сестрам, техпрацівникам, спортінструктору. Не можна не згадати добрим словом працівників їдальні за смачну їжу та відмінне ставлення до відпочиваючих.
Нехай доля щедро дарує всім вам щастя, здоров'я, світлу радість та родинні гаразди, а людська вдячність надає сил і снаги, оптимізму та натхнення. Хай у Вашому домі буде затишно від турбот і поваги, щедрості і любові, хай злітають до порога тільки хороші і приємні вісті, а світ за вікном обдаровує Вас вдячністю за все те хороше, що Ви для нього зробили !!!
Дякуємо адміністрації за такий колектив. Всім працівникам санаторію бажаємо успіхів у роботі та особистому житті!!!SmileSmileSmileGrinGrinGrin
September 29 2013 09:16:40

http://fish-club.net | http://fish-club.net
Радует, что в Сумской области есть такое замечательное место для отдыха и релакса Smile
July 11 2013 21:44:33

це був найкращий санаторій в якому я був велика подяка вихователям-організаторам - Каті,Юлі,Віці,Каті,Крістіні,Максиму вони зробили все щоб відпочинок був найкращим з задоволенням поїду туди ще раз!!WinkWinkWinkWinkWink
July 06 2013 15:43:39

Гімн санаторію "Токарі"

До зорі до ранкової встану.
Лебединський зове мене шлях
Серед сосен розлогих розтану
В Токарях, Токарях, Токарях !!!

Павутиння ажурне снується,
Ледь порипують сосни старі
Знаю піснею це озоветься
... Токарі, Токарі, Токарі!

Небокрай над верхів'ям сіріє
Дятел дріб розсипа по корі
І душа зачаровано мліє
Токарі, Токарі, Токарі !!!

П'ю сосновиий напій - не нап'юся
Під бурштиновий легіт вітрів
Ще не раз я сюди повернуся
В Токарі, Токарі, Токарі !!!

Будянська Г.А. відпочиваюча санаторію "Токарі", м. Охтирка, Сумська обл.
January 16 2013 13:03:00

Дуже вдячний всім співробітникам санаторію за доброту, увагу терпіння і чуйне ставлення до пацієнтів адже головне лікування це спілкування з такими хорошими людьми. Дякую Вам за відпочинок!!!
December 15 2012 20:42:37

Батюк О.І.
Велика вдячність медперсоналу, співробітникам,тех.працівницям санаторію за доброту, увагу до пацієнтів. Подяка поварам і офіціантам за смачні блюда. Дякую особисто Любов Іллівну за прекрасні вечори відпочинку, за музику і співи.
Оксана Анатолієвна! Дякую Вам за відпочинок. За ваші поради. Спасибі Вам!!!
вересень 2012 р., м.Суми
November 05 2012 14:58:58

Лубковская Л.А.
Выражаю глубокую благодарность медицинскому персоналу "Токари". Особенно врачу Грушко Геннадию Ивановичу за чуткое отношение к отдыхающим. Большое спасибо всем поварам за то что они нас вкусно кормят, чтобы у них ручки не болели и благополучия в семьях. А особенно Оксане Анатолиевне. Всем подскажет посоветует, спасибо Вам! Спасибо всем.
с 3 сентября до 20 сентября, г.Николаев
November 05 2012 14:52:54

Наталья
Санаторий "Токари"-прекрасный,уютный уголок с живописными неповторимыми местами.Радушный, совсем,как по домашнему гостеприимный персонал. Вкусная,здоровая пища,чистая вода,свежий воздух. Замечательно организован свободный досуг отдыхающим,за это хочу отдельно поблагодарить бесподобную,неповторимую и просто потрясающую женщину Любовь Ильиничну,с такой огромной душой и таким горячим сердцем редко встретишь.Это женщина-радость,женщина-улыбка,женщина-счастье. Я рада,что мне случилось познакомиться с этой женщиной,с женщиной с большой буквы.Обязательно посетите при случае это действительно сказочное место.
С уважением Кучинская Наталья Васильевна
September 01 2012 17:33:40

САНАТОРІЙ СУПЕР КЛАСНИЙ
August 24 2012 13:39:39

Іра
Скільки стоять грязьові процедури?
July 27 2012 12:42:47


Лебединская информационная сеть Объявления нашего города Взаимотношения мужчины и женщины в Индии